10 niesamowitych faktów o ketonach malin


Wskazówka na Twojej wadze wskazuje ponad 80 kg? Już niedługo zapomnisz o tym widoku. Dzięki ketonom malin i innym w pełni naturalnym składnikom błyskawicznie spalisz tłuszcz. Czy wiesz, że ponad 60% kobiet jest niezadowolonych ze swojej sylwetki, a osoby szczupłe i pewne siebie są zdecydowanie lepiej odbierane przez otoczenie? Nadwaga i otyłość to niebezpieczne zaburzenia metaboliczne, które powodują nie tylko choroby fizyczne, ale negatywnie wpływają na zdrowie psychiczne, powodując depresje, stany lękowe i kompleksy.

  • Keton malinowy zawarty w Nutrition to oryginalny, sprawdzony analityczne i wolny od zanieczyszczeń chemicznych preparat. Uważaj na tańsze podróbki, które mogą być szkodliwe dla zdrowia!
  • Nutrition gwarantuje poprawienie nastroju i metabolizmu już po 7 dniach od rozpoczęcia stosowania.
  • Za otyłość w dużej mierze odpowiada spadek stężenia adiponektyny – substancji odpowiedzialnej za tempo metabolizmu. Testy kliniczne wykazały, że keton malinowy podwyższa stężenie adiponektyny w organizmie.
  • Odchudzające właściwości ketonu malinowego zostały potwierdzone w niezależnych badaniach naukowych prowadzonych w najlepszych instytutach naukowych na całym świecie.
  • Kapsułki nie tylko powodują odchudzanie, ale kompleksowo wspomagają pracę organizmu i zapewniają witalność (ekstrakt z guarany).
  • Tabletki odchudzające Nutrition są produkowane w atestowanych laboratoriach chemicznym, które spełniają wszelkie standardy jakościowe.
  • Kupując suplement diety otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolona z efektów to zwrócimy Ci 100% wpłaconych pieniędzy.
  • Bogate źródło antyoksydantów pochodzących z jagód Acai czy z zielonej herbaty skutecznie chroni organizm przed rozwojem zmian nowotworowych.
  • Dzięki Nutrition pozbędziesz się nie tylko otyłości, ale również oczyścisz organizm z toksyn i szkodliwych związków chemicznych. Algi (Kelp) umożliwiają wydalenie nieproszonych gości z organizmu i zawierają ogrom witamin: B, C, D, E, K, beta-karoten oraz cenne pierwiastki chemiczne: Brom (Br), Bor (B), Żelazo (Fe), Miedź (Cu), Magnez (Mg), Potas (K), Selen(Se) i wiele innych.
  • Obok ketonu malinowego w tabletkach znajduje się również Resweratrol – związek chemiczny znajdujący się m.in. w winie czy winogronach, który stał się popularny, dzięki rozwikłaniu paradoksu francuskiego, czyli wyjaśnieniu wyjątkowej długowieczności wśród obywateli Francji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *