10 niesamowitych faktów o ketonach malin


Wskazówka na Twojej wadze wskazuje ponad 80 kg? Już niedługo zapomnisz o tym widoku. Dzięki ketonom malin i innym w pełni naturalnym składnikom błyskawicznie spalisz tłuszcz. Czy wiesz, że ponad 60% kobiet jest niezadowolonych ze swojej sylwetki, a osoby szczupłe i pewne siebie są zdecydowanie lepiej odbierane przez otoczenie? Nadwaga i otyłość to niebezpieczne zaburzenia metaboliczne, które powodują nie tylko choroby fizyczne, ale negatywnie wpływają na zdrowie psychiczne, powodując depresje, stany lękowe i kompleksy.

  • Keton malinowy zawarty w Nutrition to oryginalny, sprawdzony analityczne i wolny od zanieczyszczeń chemicznych preparat. Uważaj na tańsze podróbki, które mogą być szkodliwe dla zdrowia!
  • Nutrition gwarantuje poprawienie nastroju i metabolizmu już po 7 dniach od rozpoczęcia stosowania.
  • Za otyłość w dużej mierze odpowiada spadek stężenia adiponektyny – substancji odpowiedzialnej za tempo metabolizmu. Testy kliniczne wykazały, że keton malinowy podwyższa stężenie adiponektyny w organizmie.
  • Odchudzające właściwości ketonu malinowego zostały potwierdzone w niezależnych badaniach naukowych prowadzonych w najlepszych instytutach naukowych na całym świecie.
  • Kapsułki nie tylko powodują odchudzanie, ale kompleksowo wspomagają pracę organizmu i zapewniają witalność (ekstrakt z guarany).
  • Tabletki odchudzające Nutrition są produkowane w atestowanych laboratoriach chemicznym, które spełniają wszelkie standardy jakościowe.
  • Kupując suplement diety otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolona z efektów to zwrócimy Ci 100% wpłaconych pieniędzy.
  • Bogate źródło antyoksydantów pochodzących z jagód Acai czy z zielonej herbaty skutecznie chroni organizm przed rozwojem zmian nowotworowych.
  • Dzięki Nutrition pozbędziesz się nie tylko otyłości, ale również oczyścisz organizm z toksyn i szkodliwych związków chemicznych. Algi (Kelp) umożliwiają wydalenie nieproszonych gości z organizmu i zawierają ogrom witamin: B, C, D, E, K, beta-karoten oraz cenne pierwiastki chemiczne: Brom (Br), Bor (B), Żelazo (Fe), Miedź (Cu), Magnez (Mg), Potas (K), Selen(Se) i wiele innych.
  • Obok ketonu malinowego w tabletkach znajduje się również Resweratrol – związek chemiczny znajdujący się m.in. w winie czy winogronach, który stał się popularny, dzięki rozwikłaniu paradoksu francuskiego, czyli wyjaśnieniu wyjątkowej długowieczności wśród obywateli Francji.
No votes yet.
Please wait...

Be the first to comment on "10 niesamowitych faktów o ketonach malin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*