Poznaj siłę kwasu hialuronowego

Czy też śnisz o aktywnym wypełnieniu zmarszczek bez boleści i inwazyjnych terapii kosmetycznych? Prawdopodobnie rozważasz, że jest to nieosiągalne, lecz mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy na zawsze przeobrazi oblicze medycyny estetycznej.

Kwas – przyczyną młodości…

Od paru dobrych lat króluje w chirurgii plastycznej jako znakomity zastrzyk odmładzający oblicze, powiększający usta albo modelujący biust i pośladki. Kwas hialuronowy jest to gatunek polisacharydu, jaki wypełnia przestrzeń międzykomórkową i dodatkowo zatrzymuje h2o w naskórku. Jego niezrównaną właściwością jawi się być fenomenalna predyspozycja do zatrzymywania wody – 1 molekuła kwasu hialuronowego jest w stanie złączyć nawet 250 cząsteczek h2o. To bezwzględnie, za pomocą niemu nasza skóra jest po mistrzowsku nawilżona, gładka oraz sprężysta. Nieszczęśliwie wraz z wiekiem, ilość kwasu hialuronowego w cerze spada, a przed przekroczeniem 40-go roku bytu pozostaje go przeszło 50% mniej!

Potężny spadek kwasu hialuronowego w cerze przyczynia się do tego, że nasza skóra zaprzepaszcza umiejętność do zatrzymywania h2o. Skutkiem jawi się być wiotczenie, ubytek elastyczności oraz dodatkowo pojawianie się zmarszczek. Oprócz tego ingeruje to na obniżenie wielkości nici kolagenowych podtrzymujących sprężystość cery.

Zapełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

Pierwszym spostrzeżeniem stało się używanie kwasu hialuronowego w kosmetologii, dlatego że okazał się o dużo bezpieczniejszy niżeli botoks. Ponad wszelką wątpliwość operacje okazały się sprawne w odmładzaniu cery. Jednakże nie tylko wartość zabiegu zniechęciła multum kobiet do poddania się zabiegom kwasem hialuronowym. Terapia jest wykonywana przez przykre i niekomfortowe iniekcje. Niekorzyścią zastrzyków z kwasem hialuronowym jest to, że nie przenika on w głębsze powierzchnie cery i nie zdaje się być przyswajalny przez organizm, wobec tego zastrzyki trzeba bezustannie powtarzać. Jednocześnie po iniekcji ukazuje się nadzwyczaj zauważalna opuchlizna, która to będzie w stanie maleć poniekąd do 2 dni. W związku z tym wyjątkowym ujawnieniem jest zsyntezowanie naturalnego i mikrocząsteczkowego kwasu hialuronowego, jaki to zastosowany poniekąd w kremie wydaje się być w stanie przeniknąć aż do macierzy międzykomórkowej. W cerze właściwej są się fibrolasty, jakie to dzięki stymulacji poprzez kwas hialuronowy znowu rozpoczynają produkować kolagen. Takowa aplikacja jest pewna i daje możliwość na zaniżenie wieku komórkowego skóry a, także zredukowanie zmarszczek.

Eliksir młodości francuskiej modelki

Gdy światło dziennie ujrzał tajemnica fenomenalnego charakteru 72-letniej modelki Marii Lagrend, damy na całym globie rozpoczęły w mgnieniu oka wykupować krem Hyaluron Lagrend Intense Skin Repair. Maria Lagrend jawi się być chodzącą marketingiem i przykładem niesamowitej wydajności mikrocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Co więcej, aby jeszcze w większym stopniu podeprzeć działanie kremu został on wzbogacony w kolagen a, także prawdziwe oleje owocowe. Systematyczne zastosowanie przeciwzmarszczkowego kosmetyku Lagrend przez 4 tygodnie daje możliwość odmłodzić twarz poniekąd o 10 lat! Efektywne składniki przenikają dogłębnie i regenerują wyniszczenia widoczne w cerze wspólnie z wiekiem. Ponadto dochodzi nie tylko do wypełnienia zmarszczek, ale biologicznego odmłodzenia komórek skóry. Z Hyaluron Lagrend Intense Skin Repair jesteś w stanie ze znakomitym skutkiem ujarzmić reakcje starzenia i z przyjemnością spojrzeć w zwierciadło, chociażby bez makijażu!

100% NIECHEMICZNY SKŁAD
0% KONSERWANTÓW
0% PARABENÓW

No votes yet.
Please wait...

Be the first to comment on "Poznaj siłę kwasu hialuronowego"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*