Grupa Doradcza QUALITAS
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
37-100 Łańcut
Dąbrówki 396A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 17 779 91 66
Strona www: https://www.iso-kons...


Ocena: 6

Grupa QUALITAS jest firmą doradczą, która pomaga przedsiębiorstwom we wdrażaniu systemów ISO 9001, BRC, IFS i innych wiążących się z zapewnieniem bezpieczeństwa żywności. Nawiązuje kontakty z firmami zajmującymi się przetwórstwem spożywczym i oferuje pomoc we wdrożeniu standardów. Systemy te mają wiele zalet - firma może się rozwijać i oferować bezpieczniejsze produkty dla swoich konsumentów. Jej produkcja nie jest szkodliwa dla środowiska. Ma możliwość promowania się w najlepszy możliwy sposób wśród konsumentów, konkurując z innymi firmami. Klienci bardzo często zwracają uwagę na umieszczone na opakowaniu informacje o szczególnym bezpieczeństwie produktu i chętniej wybierają wyroby certyfikowane.

Grupa QUALITAS pomaga producentom we wdrażaniu systemów zarządzania jakością oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności. Producenci i przetwórcy produktów spożywczych potrzebują szczególnego wsparcia przy wdrażaniu nowego systemu. We wsparciu przez Grupę Doradczą QUALITAS przede wszystkim cenią sobie to, że ktoś doświadczony kieruje ich działaniami i zna ich tajniki. Zapewnia to skuteczne wdrożenie i dobre efekty. Nawet w razie kryzysu Grupa doradcza QUALITAS oferuje plan, który pomoże przetrwać firmom gorsze czasy, co często jest pierwszym krokiem do poprawy ich pozycji na rynku.

Współpraca z grupą QUALITAS rozpoczyna się od wstępnej oceny. Jej zadaniem jest wskazanie poziomu, na jakim aktualnie znajduje się konkretny dział firmy. Kolejnym krokiem jest przeszkolenie pracowników, którzy muszą zapamiętać obowiązujące kursy w ramach normy. Obowiązkowe jest również gromadzenie całej dokumentacji audytowej. Musi ona odzwierciedlać rzeczywisty stan rzeczy, a firma może otrzymać certyfikat ISO.

Na stronie internetowej można znaleźć dane kontaktowe do Grupy Doradczej QUALITAS. Informacje można uzyskać drogą mailową. Warto zajrzeć na blog firmowy, który jest regularnie aktualizowany. Można się z firmą skontaktować telefonicznie (17 779 91 66) lub mailowo (biuro@iso.rzeszow.pl).

Wyświetleń: 377
Komentarze