Ośrodek wypoczynkowy \"Marzenie\"
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
34-500 Zakopane
ul. Stara Pardałówka 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 608 105 995
Telefon komórkowy: 604 705 507
Strona www: https://marzenie-zak...


Ocena: 0
Góry to wspaniałe miejsce. Piękne widoki i świeże powietrze sprawiają, że w tym miejscu można się naprawdę zrelaksować. W tym samym czasie można zdobywać szlaki i szczyty, co z pewnością zadowoli każdego, kto lubi aktywny wypoczynek. Obserwowanie zwierząt i górskiej roślinności jest bardzo ciekawym zajęciem. Ponadto możliwość poznania oryginalnej kultury Górali sprawia, że Tatry są wymarzonym miejscem dla każdego. Dlatego tak popularne są pobyty rehabilitacyjne w górach. Polecamy pobyt w ośrodku "Marzenie" w Zakopanem, który łączy domową atmosferę z nowoczesnością. Kompleks "Marzenie" oferuje wysoki poziom rehabilitacji i doskonały standard wypoczynku.

Jakie są cechy rehabilitacji w ośrodku "Marzenie" w Zakopanem? Turnusy rehabilitacyjne w Zakopanem pozwalają nam również na poznanie przyrody, gór i ich piękna, które przejawia się w kulturze góralskiej. Dzięki wsparciu finansowemu coraz więcej osób może korzystać z usług ośrodka "Marzenie". Organizujemy również turnusy rehabilitacyjne PFRON, które dla wielu naszych pacjentów są wspaniałą okazją do zadbania o swoje zdrowie w pięknym górskim otoczeniu. Z turnusów rehabilitacyjnych PFRON mogą korzystać seniorzy, którzy kwalifikują się do dofinansowania. Skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Wykwalifikowani specjaliści leczą dorosłych i dzieci niepełnosprawne w sposób specjalistyczny i fachowy. Stawiamy na sprawdzone metody i nowoczesny sprzęt.

Z usług ośrodka "Marzenie" w Zakopanem mogą skorzystać również ci, dla których wyjazd w góry jest sposobem na relaks. Oferujemy komfortowe pokoje, pensjonaty, rehabilitację, wycieczki, ogniska, imprezy lokalne, spacery górskie i wiele innych atrakcji związanych z górami. Zapraszamy wszystkich chętnych, w tym rodziny z dziećmi i grupy zorganizowane.

Koniecznie zarezerwuj urlop letni lub zimowy w ośrodku "Marzenie". Możesz to zrobić telefonicznie lub poprzez stronę internetową. Wybrać wypoczynek lub turnus możesz wybrać się sam, by zawrzeć nowe znajomości lub ze znajomymi albo rodziną.
Wyświetleń: 422
Komentarze