Kontraktim
Informacje
NIP: 681-208-53-20
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 533 088 999
E-mail: office@kontraktim.com
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0

Firma Kontraktim składa się z osób z wykształceniem inżynieryjno-budowlanym. Zrealizowali oni już z sukcesem wiele inwestycji i można ich określić jako profesjonalistów. Specjalizują się w kompleksowej budowie magazynów i hal przemysłowych i pełnią rolę generalnego wykonawcy w tej dziedzinie Oznacza to, że można zlecić im postawienie hali od projektu do samego jej odbioru i użytkowania.

Kontraktim jest firmą, która nie tylko buduje hale stalowe, ale również je projektuje. Potrafi dobrać odpowiednie wymiary, zaplanować wnętrze i stworzyć naprawdę funkcjonalny obiekt. Zarządzanie projektami jest jedną ze specjalności firmy. Odciąża klienta i sprawia, że nie musi się on martwić nadmiarem pracy związanej z monitorowaniem i nadzorowaniem budowy obiektu.

Firma wyznacza osobę kontaktową, która będzie pełniła rolę punktu kontaktowego dla klienta. W ten sposób jest on regularnie informowany o aktualnym stanie prac. To daje inwestorowi spokój ducha, że ma kontrolę nad postępem swojej inwestycji.

Plany magazynów i hal produkcyjnych firma sporządza na podstawie uzgodnień wynikających z rozmów z klientami. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników są wykorzystywane nie tylko w sprawach technicznych, ale również w sprawach kontaktu i komunikacji. Dobre podejście do umiejętności organizacyjnych jest potrzebne do koordynowania pracy różnych firm, na przykład w zakresie przygotowywania terenu pod inwestycję. Często potrzebne są również takie umiejętności jak odporność na stres, ale pracownicy Kontraktim nigdy nie zapominają o rozwoju osobistym i stale doskonalą swoją pracę.

Z usług firmy Kontraktim powinni korzystać przedsiębiorcy, którym zależy na budowie kompleksowej hal, optymalizacji kosztów budownictwa przemysłowego oraz terminowej realizacji prac. Inwestorzy mogą spać spokojnie, wiedząc, że firma wywiąże się z umów w terminie. Kontraktim zawsze ma podpisane umowy ze swoimi klientami, które gwarantują bezpieczeństwo obu stronom. Warto nawiązać współpracę z firmą, ponieważ stawia ona bezpieczeństwo i zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

Wyświetleń: 343
Komentarze