MartDom
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-090 Słomniki
ul. 29 Listopada 22
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 660 905 085
Strona www: https://martdom.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Martdom to firma, która zajmuje się sprzedażą okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, rolet, bram garażowych, a także podłóg i parapetów. Oprócz dostarczania klientom produktów pochodzących od znanych firm oferuje także montaż. To wygodne móc kupić elementy wykończenia wnętrz i nie musieć szukać fachowców, którzy je zamontują. Rozwiązanie to sprawdza się w kilku przypadkach: w sytuacji, gdy urządza się nowy dom, który ma być funkcjonalny, ale również gdy remontuje się mieszkanie i wymienia starą stolarkę na nową.  Firma Martdom pomoże w każdym z tych przypadków.

Martdom oferuje wysokiej jakości elementy wykończeniowe w dobrych cenach. Są to drzwi Erkado, drzwi DRE, okna AdamS, bramy Wiśniowski i wiele innych popularnych produktów, topowych sprzedawców. Śmiało, można sprawdzić opinie, które świadczą o tym, że przetestowane drzwi i okna połączone z profesjonalnym montażem działają dobrze przez wiele lat. Nie warto oszczędzać na elementach wyposażenia, z których korzystamy codziennie. Solidne drzwi wejściowe, brama garażowa i parapet powinny być cegiełkami, z których budujemy swój dom marzeń. Czyli taki, w którym nic się nie psuje, czujemy się komfortowo, bezpiecznie, mamy zapewnione poczucie dyskrecji i ciszę do pracy.

Niezależnie, czy szukasz okien aluminiowych, PCV, zwykłych czy HST, możesz zobaczyć, jaką ofertę przygotował dla Ciebie Martdom. Na pewno możesz liczyć na pomoc w doborze modelu i wycenę i montaż. Podobnie sytuacja wygląda z drzwiami - przesuwne, ukryte czy z lustrem - znajdziesz coś, co pasuje do Twojego wnętrza. Mowa tutaj nie tylko kupnie nowej stolarki do świeżo zakupionego mieszkania. Także jeśli chcesz po prostu wymienić okna i drzwi na bardziej szczelne, bo dociepliłeś budynek - wybierz montaż ciepły, który oferuje Martdom.

Skontaktuj się z firmą Martdom telefonicznie lub mailowo, opisz, czego potrzebujesz, a doradcy znajdą najlepsze rozwiązanie do Twojego domu.
Wyświetleń: 281
Komentarze