EstiDental
Informacje
Lokalizacja
31-559 Kraków
ul. Grzegórzecka 67C/U1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 502 051 855
E-mail: recepcja@estidental.pl
Strona www: estidental.pl
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Czy jesteś w pełni zadowolony ze swojego uśmiechu? Jeśli chciałbyś dokonać pewnych zmian, możesz skorzystać z usług Specjalistycznego Centrum Stomatologii Estetycznej Estidental w Krakowie. Jego usługi są nie tylko dla osób potrzebujących drobnych prac ortodontycznych, ale także dla tych, którzy chcą poddać swój uśmiech całkowitej metamorfozie. Dentyści Estidental specjalizują się w tego typu zabiegach, a ich umiejętności są na wysokim poziomie. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie zadowolonych pacjentów.

Najczęstszym problemem estetycznym jamy ustnej są przebarwienia zębów, przez co nasze uśmiechy tracą na znaczeniu w kontekście bieli. Jest na to proste rozwiązanie: wybielanie. Niezależnie od tego, czy wybielanie odbywa się w gabinecie stomatologicznym, czy w domu, najskuteczniejsze jest wybielanie pod nadzorem lekarza (tzw. wybielanie nakładkowe). Efekty są długotrwałe i bardzo satysfakcjonujące. Dodatkowo w ramach korekty uśmiechu warto zdecydować się na licówki, które mogą ukryć przebarwienia, nadać zębom nowy kształt i wypełnić nieestetyczne braki w uzębieniu. Zalecane są również zabiegi protetyczne i ortodontyczne, które mogą być stosowane w leczeniu wszystkich rodzajów wad zgryzu u dzieci i dorosłych.

Dla osób, dla których drobna korekta ortodontyczna wyglądu uzębienia nie jest wystarczająca, oferujemy kompleksowy lifting stomatologiczny. Jest to wynik serii zabiegów, które całkowicie przekształcają uśmiech w coś bardziej estetycznego. Co najważniejsze, wszystko co wchodzi w skład tego liftingu, jest wykonywane w sposób nieinwazyjny, bez skalpela. Estidental bierze pod uwagę nie tylko wygląd zębów i dziąseł, ale także zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta. Zanim zdecydujesz się na metamorfozę, przedstawiany jest Ci szczegółowy plan leczenia, a po zabiegu jesteś objęty dwuletnią gwarancją na leczenie.

Przed poddaniem się kosmetycznemu leczeniu stomatologicznemu korzystne mogą być zabiegi stomatologiczne, takie jak leczenie endodontyczne, periodontologiczne i chirurgiczne. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na pierwszą wizytę.

Wyświetleń: 54
Komentarze