Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-300 Olkusz
Ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki istnieje po to, aby pomagać firmom w obniżeniu opłat za energię elektryczną. Samodzielna kadra biegłych w swojej dziedzinie doradców, pomaga w podpisaniu najrozsądniejszej kosztowo propozycji. Dążeniem instytutu stało się to, aby przedsiębiorstwa były w stanie zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Wyjątkowo doceniane jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany operatora z codzienną pracą firmy. IRE stale zmienia się na lepsze i dąży do wywalczenia sporego dofinansowania ze środków unijnych oraz zdobycia statusu jednostki badawczo rozwojowej.

Zobacz ofertę IRE i zmień dostawcę prądu: https://ire.info.pl/

To naturalne, że sporej wielkości przedsiębiorstwa wykorzystują dużo prądu i niemało na to wydają - w skali roku robi się z tego pokaźna suma. Wybór korzystnej taryfy dopasowanej do własnych potrzeb może wpłynąć na ilość pieniędzy, jakie posiada firma i generować oszczędności.

W przypadku wyboru innego dostawcy gazu ziemnego również ważne jest poznanie wszystkich opcji. Dobra rada analityka energetycznego może okazać się sporym ułatwieniem, szczególnie dla właścicieli firm nieposiadających doświadczenia w tej dziedzinie. Kwoty zaoszczędzone w przypadku zmiany dostawcy gazu często okazują się zaskakująco duże.

Możliwe jest zlecenie porównania ofert dostawy energii u różnych dostawców - co pozwala płacić mniejsze rachunki za ogrzewanie i inne media. Zebranie w jednym miejscu wielu dostępnych taryf, znacznie ułatwia podjęcie dobrej decyzji. Umożliwia to bycie skrupulatnie liczącym wydatki i rozsądnym konsumentem.

Niewiele Polek i Polaków jest świadomych, że firma dostarczająca energię zależy od tego, gdzie się mieszka. Oznacza to, że tak jak o firmie świadczącej usługi telekomunikacyjne także da się zdecydować - od jakiego dostawcy mamy „elektryczność” w gniazdku.

Optymalizacja kosztów gazu ziemnego nie jest taka bezproblemowa, jak w przypadku prądu. Tutaj - ulegają zmianie czynniki, które trzeba brać pod uwagę. Konieczna stałość i inna specyfika warunków umowy, nie przeszkadza brokerom IRE, aby sprostać takiemu wyzwaniu.

Specjaliści zaproponują najbardziej wydajną instalację solarną, która umożliwi samodzielne generowanie energii elektrycznej przez przedsiębiorstwo, co sprawi, że prąd będzie tańszy. Pracownicy Instytutu Rozwoju Energetyki zajmują się również negocjowaniem najkorzystniejszej opcji cenowej, ale i szukaniem nieścisłości w bieżących umowach klienta.

IRE to firma, która daje poczucie bezpieczeństwa w kwestii wyboru nowej taryfy energetycznej dla różnej wielkości zakładów produkcyjnych. Bezpłatna analiza i pełna zaangażowania pomoc we wdrożeniu bardziej rozsądnych rozwiązań - to tylko kilka powodów, za które chwalony jest Instytut. Niejedno przedsiębiorstwo może sporo zaoszczędzić!


Wyświetleń: 3069
Komentarze