FitKick Artur Caba
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-150 Kraków
Armii Krajowej 25
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 531753590


Ocena: 0

Sprawność ruchowa jest potrzebna każdemu. Wpływa na jakość życia i stan organizmu. Człowiek nie da rady nieustannie przyjmować jednej pozycji - np. siedzącej. Z tego powodu zatrudnieni w biurach muszą troszczyć się trenować systematycznie. To ułatwi im osiągnięcie zdrowego sylwetki i umysłu. Mało aktywności i nieodpowiednie nawyki żywieniowe mogą być przyczyną za dużej masy ciała. To znowuż bywa przyczyną kłopotów ze zdrowiem. Warto zapisać się na spotkanie u trenera personalnego FitKick, który zachęci nas do zmiany zwyczajów i trochę aktywności do naszego planu dnia.

Przeczytaj więcej o diecie i treningach z trenerem personalnym: https://www.fitkick.pl/treningi-i-dieta/

Zazwyczaj blokują przekonania, że dbanie o atrakcyjny wygląd jest trudne. Nie ćwiczymy systematycznie, ponieważ brakuje bodźca, który by dał poczucie sensu. Nie dajemy radę dawać sobie celów w życiu osobistym. Artur Caba wesprze w uzyskaniu ciała o którym nawet nie śniliśmy i oprócz tego trening, który na długo wejdzie do naszego grafiku.

Regularne ćwiczenia to pierwszy krok do celu. Trener FitKick dobierze typ do możliwości i predyspozycji zainteresowanego. Aktywność ruchowa może dać poczucie szczęścia, ponieważ aktywuje hormon szczęścia. FitKick zaczyna współpracę od poznania osoby, która do trenera przychodzi. Zdobywa fakty o stanie zdrowia i stylu życia. To istotne, by wysiłek fizyczny dobierać indywidualnie. Niejednorodne są oczekiwania - niektórzy chcą zrzucić kilogramy inni formować mięśnie.

Pożywienie jest bardzo niebagatelne, jeśli pragniemy utrzymać proporcjonalną sylwetkę i świetne samopoczucie. FitKick przygotowuje menu dopasowane do konkretnego organizmu. Połączenie diety i sportu potrafi dawać dobre efekty. Trener personalny zapewnia wsparcie w modyfikacji sposobu odżywiania. Chudnięcie okazuje się efektywne i zdrowe. Skontaktujesz się z nim przez stronę www i telefonicznie.


Wyświetleń: 2000
Komentarze