Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31 – 016 Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (12) 422 - 12...
Telefon komórkowy: 603 - 688 - 733
E-mail: dyrekcja@prywatna-szkola5.pl
Strona www: http://www.prywatna-...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie to placówka oświatowa z wieloletnią tradycją, starannie dobraną kadrą pedagogiczną oraz konkretną wizją kształcenia dzieci i młodzieży, oraz wspierania rodziców w ich wychowaniu. Szkoła pokazuje, że jej wielokulturowość może mieć pozytywny wpływ na uczniów, którzy uczą się szacunku i tolerancji dla obcokrajowców i kolegów, którzy zostali wychowani w innej kulturze.

Każdy członek personelu szkoły stosuje indywidualne podejście do każdego ucznia. Ma to na celu zapewnienie skutecznego przekazywania wiedzy, systematycznego monitorowania postępów w nauce, wykrywania nieprawidłowości. Ma to także znaczenie dla wczesnego reagowania na ewentualne problemy związane ze zdobywaniem wiedzy lub inne.

Szkoła wspiera rozwój zainteresowań, talentów i uzdolnień. Aby osiągnąć swoje cele, szkoła organizuje zajęcia pozalekcyjne, na których uczniowie mogą nadrobić zaległości, poszukać pomocy w zgłębianiu trudnych zagadnień lub poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinach, które ich szczególnie interesują. Młodość to czas poznawania siebie, odkrywania swoich uzdolnień i szukania zainteresowań czasem na całe życie.

Ponadto, wszyscy nauczyciele Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5 cenią sobie przyjazną atmosferę. Dzięki temu uczniowie z entuzjazmem podchodzą do lekcji, nawiązują przyjaźnie, nie wahają się rozmawiać z nauczycielami i powierzają im swoje problemy. Wiąże się to również z organizacją atrakcyjnych wyjazdów, imprez okolicznościowych, dając młodzieży jednocześnie możliwość odpoczynku od nauki.

Aby dowiedzieć się więcej o misji i wymaganiach rekrutacyjnych w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 5 odwiedź stronę internetową tej placówki. Możesz też odwiedzić jej siedzibę przy ulicy Sławkowskiej 20 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu (tel. 12 422 - 12 - 91; e-mail: dyrekcja@prywatna-szkola5.pl).

Wyświetleń: 364
Komentarze