Kancelaria Nartowski Trojanowska
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-144 Kraków
ul. Biskupia 20/2
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 631 08 65
E-mail: kancelaria@ntadwokaci.pl
Strona www: https://adwokaci-nt....


Ocena: 0

Kancelaria adwokacka Nartowski i Trojanowska to sprawnie funkcjonująca na rynku spółka, prowadzona przez adwokatów z bogatym doświadczeniem, posiadających szeroki zakres wiedzy prawniczej.

Kancelaria ta ma swoją siedzibę w Krakowie. Mimo to pracownicy Kancelarii Nartowski i Trojanowska świadczą usługi prawne na terenie całej Polski. Szeroki zakres działalności kancelarii pozwala na uzyskanie pomocy w wielu dziedzinach. Adwokaci wspierają swoich klientów w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, spadkowego i gospodarczego.

Usługi

Do usług świadczonych przez adwokatów należą m.in.: sporządzanie i analiza umów, reprezentowanie klientów przed organami prawa czy asysta w czynnościach notarialnych. Adwokaci współpracują z klientami indywidualnymi i podmiotami gospodarczymi. Pomagają przejść przez bardzo trudny proces, jakim jest rozwód czy podział spadku po śmierci bliskiej osoby. Z kolei osoby zamierzające założyć firmę mogą zasięgnąć porady w zakresie rejestracji spółki, otwierania rachunku bankowego czy reprezentacji spółki przed właściwymi organami działalności publicznej.

Współpraca z tłumaczami

Kancelaria współpracuje z tłumaczami pochodzącymi z różnych rejonów Europy. Wśród nich są tłumacze z Niemiec, Francji, Anglii i Włoch. Dzięki takim działaniom klienci potrzebujący pomocy w tłumaczeniu dokumentacji, otrzymają należne im wsparcie.

Kancelaria adwokacka Nartowski i Trojanowska oferuje porady prawne dla każdego zainteresowanego tego typu konsultacją. W razie potrzeby istnieje możliwość prowadzenia tych sesji w języku angielskim. Jest to zatem kancelaria, która z chęcią wita różnorodność wśród swoich klientów i wszystkim stara się zaoferować pomoc. Dodatkową zaletą jest to, że bardzo rozsądnie wyceniane są tutaj usługi. Jeżeli zatem komukolwiek potrzebny jest adwokat, to na pewno powinien rozważyć skorzystanie z oferty.

Wyświetleń: 357
Komentarze