GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to punkt naprawy telefonów oraz notebooków. To adres, gdzie warto wybrać się w przypadku utopionego urządzenia. Nawet gdy ekran jest rozlany - smartfon często da się uratować. Również iPady można skutecznie serwisować w Go Repair. Pomoc specjalistów może okazać się bardzo cenna w sytuacji nieprawidłowego włączania się sprzętu. Jeśli urządzenie wyświetla jakiś błąd, z którym nie możemy sobie poradzić - warto zapytać o to osoby, które się na tym znają. Pracownicy firmy pomogą gdy pojawią się problemy z wejściem USB - najczęstszym powodem serwisu smartfonów.

Bogaty w treści blog firmowy

Firma Go Repair ma na tematycznym blogu firmowym bardzo dużo ciekawych treści. Przynoszą one przydatne dla użytkownika porady tyczące się korzystania z laptopów i problemów, które często w nich mają miejsce. Można dowiedzieć się, jak czyścić laptop z bakterii, które codziennie się na jego powierzchni zbierają.

Doświadczeni pracownicy

Go Repair zajmuje się serwisem pogwarancyjnym tabletów i notebooków często spotykanych firm takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo oraz Samsung. Specjaliści są zaznajomieni z ze sprzętem elektronicznym nie od dziś - zyskali więc pokaźne obycie w tym obszarze. Umieją naprawiać większość modeli popularnych marek. Pomimo to w dalszym ciągu zdobywają zakres informacji. Najnowsze smartfony są przez pracowników Go Repair także opanowane.

Wygodna naprawa z wysyłką

Serwis urządzenia w Go Repair pozwala mieć informacje o naprawie zawsze aktualizowane. Oddanie swojego laptopa do punktu serwisowego może odbyć się bez opuszczania domu i wygodną metodą - należy wybrać odpowiednią zakładkę, zabezpieczyć szczelnie urządzenie i dać pracownikowi firmy kurierskiej. Dobrze mieć świadomość, że serwis przed wysyłką już działającego smartfonu zawsze je testuje. Daje to gwarancję, że regeneracja się powiodła.

Wyświetleń: 553
Komentarze