Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 784936353
Telefon komórkowy: +48 790440428
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0
Global to firma będąca liderem w montażu niezawodnych systemów ocieplania budynków technologią podczerwieni. W swojej ofercie posiada produkty pochodzące z Polski, które zostały odznaczone certyfikatem jakości TÜV Rheinland, co nie znaczy nic innego jak to, że instalacje są niezawodne, a zastosowana technologia nie stwarza zagrożenia dla organizmów żywych i natury. Firma jest dostawcą ogrzewania na podczerwień, paneli i grzejników grzewczych oraz promienników podczerwieni od dziesięciu lat.
Jeżeli chcą Państwo rozwiązania ekologicznego i ekonomicznego zarazem, warto zastanowić się nad ogrzewaniem na podczerwień. Jego sposób pracy jest łatwy do zrozumienia: prąd przekształca się w energię cieplną. Ponadto schludny kształt komponentów wchodzących w skład systemów grzewczych na podczerwień bez zarzutu współgra z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Dodatkową zaletą jest to, że nie wpływają negatywnie na odporność, ponadto podczerwień wykorzystuje się w leczeniu niektórych chorób.
Panele na podczerwień to najczęściej używane promienniki podczerwieni. W opozycji do konwencjonalnych sposobów ogrzewania domów, panele IR ogrzewają nie tylko atmosferę, ale również mury, przedmioty oraz osoby znajdujące się wewnątrz pomieszczenia. Dzięki temu ciepło utrzymuje się dłużej, dlatego rachunki w sezonie cieplnym nie są wysokie. Ponadto panele na podczerwień charakteryzują się długą wytrzymałością, przez co mają Państwo pewność, że inwestycja w nie się zwróci.
Firma Global oferuje główne typy systemów grzewczych wykorzystujących technologię podczerwieni: promienniki długofalowe oraz promienniki krótkofalowe. Te pierwsze są używane przy ocieplaniu dużych zadaszonych budowli: mieszkań, budynków przemysłowych, sklepów. Przy użyciu termostatu można kontrolować ciepłotę panującą w pokoju. Drugi typ promienników znajduje zastosowanie, kiedy musimy poradzić sobie z otwartą przestrzenią albo zależy nam na zapewnieniu komfortowej temperatury wyłącznie w części pomieszczenia.
Wyświetleń: 540
Komentarze